En Yeni İçerikler

Hafta sonu Samsunluların tercihi Lovelet AVM

0
Samsunlular hafta sonlarını gerçirmek için Lovelet AVM'yi tercih ettiler.

Şehit polis Adem Keskin son yolculuğuna uğurlanıyor

0
Samsun’da kaçan bir aracı yakalamak için peşine düşen motosikletli polis memuru yaptığı kaza sonucu şehit oldu.

İYİ Parti Samsun’da başkanlık yarışı

0
İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı 9 Ağustos Pazar günü 5 aday ile birlikte kongreye gidiyor. Samsun İYİ Parti Samsun İl Kongresi'nde mevcut İl Başkanı Recep Güleroğlu,Murat Keskin,Ayşe Ayan,Hasan Aksoy,Ceyhun Karaca başkanlık için yarışacak.

Samsunlu Şehit Piyade Uzman Çavuş Süleyman Ural son yolculuğuna uğurlanıyor

0
Samsunlu Piyade Uzman Çavuş Süleyman Ural, TSK'nın Kuzey Irak'ta gerçekleştirdiği Pençe-Kaplan Operasyonu'nda hainlerle girilen silahlı çatışmada şehit düştü. Samsunlu Piyade Uzman Çavuş Süleyman Ural memleketi Vezirköprü'de son yolculuğuna uğurlanıyor.

Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu – Samsun Haber

0
Samsun'da uygulama noktasından kaçan aracı yakalamak için peşine düşen motosikletli polis memuru kazada şehit oldu.

Samsunlular Başkanlardan reklam değil hizmet bekliyor

0
Sorularımızı yanıtlayan Samsunluların birçoğu şehrin belirli noktalarda bulunan tabelalar ve bilboardlarda belediye başkanlarının kendi fotoğraflarının yer almasından rahatsız

Samsunlular yeni kurulacak olan partiler hakkında ne düşünüyor?

0
Sorularımızı yanıtlayan Samsunluların bir çoğu son dönemlerde kurulan ve kurulması planlanan yeni partilerin tutunmasının zor olacağını belirti

Samsunlu şehidin acı haberi ailesine ulaştı

0
Pençe-Kaplan Operasyonu bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan 24 yaşındaki Piyade Uzman Çavuş Süleyman Ural'ın şehadet haberi, Samsun'un Vezirköprü ilçesinde yaşayan ailesine ulaştı.

Denizde can pazarı

0
Samsun'un Alaçam İlçesinde meydana gelen olayda boğulma tehlikesi geçiren kişiye itfaiye ekipleri anında müdahale etti. O anlar ise kameralara işte böyle yansıdı.

Yükselimdeki Vizyon

0
Özgün ve genişletilmiş eğitim ortamı,araştırma ve sorgulamaya dayanan;yenilikçi, yaratıcı öğretim yaklaşımlarıyla öğrencilerinin düşünsel ve üretken güçlerini tam anlamıyla harekete geçiriyoruz.