En Yeni İçerikler

Eşiyle tartıştı binayı ateşe verdi

0
Ukrayna’da eşiyle tartışan kişinin dairesini ateşe vermesi sonucu çıkan yangın büyük paniğe neden oldu. Binadakiler tahliye edilirken 5 katlı apartmanın sakinleri korku dolu anlar yaşadı.

Serinlemek isterken canından oldu

0
Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde baraj gölüne serinlemek için giren 15 yaşındaki genç, boğularak hayatını kaybetti.

Atakum Çobanlı İskelesi’nde Tehlikeli Hareket

0
Çobanlı iskelesinin açıklarındaki ayaklarında denize girmenin yasak olduğu bölgede bazı vatandaşların tehlikeli atlayışı yürekleri ağızlara getirdi.

1975 Yılında Samsun

0
Samsun'da her gün geçtiğiniz bu sokakları bakalım tanıyabilecek misiniz? Samsun'da hemen hemen hergün görüp geçtiğiniz bu mekanların yıllar önce nasıl olduğunu merak ettiniz mi? İşte sizler için 1975 kayda alınmış Samsun'un günlük hayatını ve şehrin nirengi noktalarını videomuzda sizler için derledik.

Kamyon otomobili biçti

0
Antalya'nın Korkuteli ilçesinde kamyon ile otomobilin çarpıştığı kazada 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.

Kurşunların hedefi evler oldu

0
Suriye’nin Telabyad kentinden gelen kurşunlar, Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde sınıra komşu olan evlere isabet etti. Panik yaşayan vatandaşlar yaşadıkları korkuyu anlatarak yardım istedi.

Bakan Samsun’u örnek gösterdi! Vatandaş “Kurallar hiçe sayılıyor” dedi

0
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Samsun'daki vaka sayısında istikrarlı düşüş olduğunu açıklamasına rağmen, Samsunlular, çoğu vatandaşın kuralları hiçe saydığını öne sürdü

Samsun’da Emeklilerin Zam İsyanı

0
Samsun'da yaşayan SSK ve Bağ-Kur emeklileri, maaşlara yapılan zammın yeterli olmadığını belirterek, "Geçinemiyoruz" diyerek isyan etti

Düğünde koronavirüs tedbiri! Özel tulumla göbek attı

0
Bursa’nın İznik ilçesinde bir düğünde korona virüsü dolayısıyla damat ve arkadaşları sağlık personelinin kullandığı tulumları giyerek göbek attı. Damada çeşitli şakalar da yapıldı.

Samsunlular sahile akın etti

0
Samsun’da korona virüsü salgınında normalleşmeyi fırsat bilen vatandaşlar sıcak yaz günlerinde serinlemek için sahile akın etti